• Hurtownia Pasmanteryjna 3J
  • Hurtownia Pasmanteryjna 3J
  • Hurtownia Pasmanteryjna 3J
rodo
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) informuje, że Administratorami danych osobowych są Jarosław Nalaskowski i Jarosław Nowicki, prowadzący wspólnie działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej P.P.H.U.”3J”s.c. J.Nalaskowski, J.Nowicki z siedzibą w Pieńkach Królewskich 5B, 86-302 Grudziądz, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 8762237041. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych Administratorzy wspólnie wyznaczyli punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dane osobowe są przetwarzane przez Administratorów na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i f RODO, w ramach prowadzonej działalności gospodarczej oraz w następujących celach:
  • zawarcia i wykonania umowy sprzedaży bądź umowy o świadczenie usług,
  • finansowo-księgowych,
  • obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń,
  • prowadzenia procesów reklamacyjnych.
Dane udostępnianie są księgowości Administratorów w celu wykonania ich prawnie uzasadnionych interesów polegających na czynnościach księgowych.
Osobie udostępniającej swoje dane osobowe, w związku z przetwarzaniem danych przez Administratorów, przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przeniesienia danych, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej jest warunkiem skutecznego zawarcia i wykonania umowy. Dane osobowe będą przechowywane przez Administratorów do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikających z umowy świadczenia usług. Administratorzy nie mają zamiaru przekazywania danych do państwa trzeciego.